About Us

Meet our construction technicians and civil engineers.

Dillan Marshal

Building Inspector

Clive Stephany

Project Manager

Odell Tye

Carpenter

Colton Wilson

Civil Engineer

Język hiszpański

Ze względu na duży zasięg terytorialny i liczbę użytkowników języka hiszpańskiego jest on uznawany za jeden z języków międzynarodowych. Posługuje się nim około 400 milionów ludzi na całym świecie.

Język hiszpański jest językiem urzędowym w Hiszpanii, ale również w krajach Ameryki Południowej – w Boliwii, Argentynie, Chile, Ekwadorze, Gwatemali, Meksyku, Panamie, Paragwaju, Peru, na Salwadorze, w Wenezueli i w Urugwaju. Ponadto hiszpański posiada status języka urzędowego w takich krajach, jak Gwatemala, Gwinea Równikowa, Honduras, Kolumbia, Kostaryka, Kuba i Nikaragua. W Nowym Meksyku, na Filipinach i w Portoryko język hiszpański nie ma statusu oficjalnego, ale jest tam w codziennym użyciu. O dużym wpływie języka hiszpańskiego na arenę międzynarodową oraz kontakty dyplomatyczne świadczy fakt, że jest on jednym z oficjalnych języków takich organizacji, jak ONZ, UNESCO, Unia Afrykańska, Unia Europejska oraz Organizacja Państw Amerykańskich. Zaraz po języku angielskim to właśnie hiszpański jest najczęściej nauczany w szkołach jako język obcy. Uczy się go aż 70% Francuzów i Włochów. Ogólnonarodowy język hiszpański zwany jest też językiem kastylijskim. Równolegle z nim funkcjonują odmiany dialektalne – dialekt baskijski, galicyjski, asturleoński, aragoński i kataloński. Waga języka hiszpańskiego jest tak wielka, że używa się go na międzynarodowych zgromadzeniach oraz konferencjach. W takim przypadku ważne jest precyzyjne tłumaczenie symultaniczne, czyli ustny przekład „na bieżąco”. Dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze z odpowiednim wykształceniem iberystycznym oferujemy rzetelne, skrupulatne tłumaczenia ustne z języka hiszpańskiego oraz tłumaczenia pisemne, w tym także tłumaczenia przysięgłe, obejmujące teksty specjalistyczne, dokumenty, umowy.

FOUNDED IN

1945

Independent privately owned company delivering super high quality standard consulting services in the best construction industry.

PROJECTS DONE

148

Pre-construction, surveyors, designers, builders, project managers we build construction teams that have all the skill sets.

HAPPY CLIENTS

106

Happy customers who get their issue resolved tell 4 to 6 people about their experience. Talk to your customers as you would in person.

WANT TO WORK TOGETHER?